СЕРГІЙ КАПЛІН: САНАТОРІЙ «ЛЕРМОНТОВСЬКИЙ» БУДЕ ПОВЕРНУТО ОДЕСИТАМ

28 січня 2019
СЕРГІЙ КАПЛІН: САНАТОРІЙ «ЛЕРМОНТОВСЬКИЙ» БУДЕ ПОВЕРНУТО ОДЕСИТАМ

Ми ініціюємо створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування  захоплення клінічного санаторію «Лермонтовський» та відправимо робочу групу в Одесу для контролю за ситуацією.

 

 

 

Про це заявив лідер соціал-демократичної партії, кандидат у Президенти України, перший заступник голови комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення  Сергій Каплін під час засідання робочої групи у понеділок,  28 січня в Києві.  

 

 IMG 7667

 

«Наш план дій наступний - ми ініціюємо створення тимчасової слідчої комісії і  в максимально короткі строки,  я виїжджаю в Одесу для створення штабу опору захоплення санаторію «Лермонтовський», - сказав Сергій Каплін.

 

 

 

 За словами політика, протягом кількох років поспіль Міністерство юстиції намагається в рейдерський спосіб віджати в українців санаторій «Лермонтовський» у центрі Одеси. Ласий шматок землі неподалік моря в курортному місті не дає спокою правоохоронцям, тож вони докладають чимало зусиль, аби виставити на вулицю лікарів та пацієнтів одного з найбільших українських санаторіїв

 

 IMG 7663

 

 «Я звертаюся до всіх одеситів -  у нас з вами не Лермонтовський забрали, нам плюнули в душу і обличчя. Ми повинні дати здачі, і ми можемо дати здачі,  тільки контролюючи, щоб там не було ніяких забудов на території комплексу.  Через три місяці влада буде абсолютно іншою і ми наведемо порядок  з цим об’єктом. Я поверну цей об’єкт одеський громаді. Я даю слово, але мені потрібна ваша підтримка!», - підсумував лідер соціал-демократів Каплін.