РАЗОМ ІЗ ПРОФСПІЛКАМИ ВІДСТОЇМО РОБОЧІ МІСЦЯ І ЗАРПЛАТИ ЛУБЕНСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА

04 липня 2017
РАЗОМ ІЗ ПРОФСПІЛКАМИ ВІДСТОЇМО РОБОЧІ МІСЦЯ І ЗАРПЛАТИ ЛУБЕНСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА

В Лубнах майже півтисячі людей на підприємстві "Лубнигаз" вже кілька місяців не отримують зарплатню, і тисячі людей в чотирьох районах залишились без гарячої води.

Така ситуація склалася через недбале керівництво одного з ставлеників Ляшка на підприємстві "Теплокомуненерго", який місяцями крав на підприємстві гроші, відмовляючись платити за постачання та транспортування газу. Через борги тепловиків перед "Лубнигазом", зарплатний фонд останнього порожній і понад 400 людей не отримують зароблених грошей.

Аби вирішити це питання "Лубнигаз" подало до суду. Щоб не віддавати вкрадені кошти, радикали вирішили піти звичним бандитським шляхом - шляхом рейдерства віджати "Лубнигаз" і розвалити, як вони це вже зробили з теплокомуненерго.

Ці цинічні покидьки, по яким ведуться слідчі дії - Лозовий, Мосійчук та їхній патрон, прихвостень Ахметова - Ляшко приїхали на Лубнигаз зі спробою захопити. Люди дали відсіч і збираються відстоювати свої робочі місця та зарплати від нападок радикалів.

Я звертаюся до НАБУ та ГПУ з вимогою провести перевірки на Теплокомуненерго та дати правову оцінку діям Ляшка і Ко.

Разом із профспілкою уже в найближчий вівторок ми організуємо пікетування Верховної Ради, аби вся країна побачила до чого привела жадібність цих антинародних депутатів.

Я не допущу розгулу бандитизму та повернення у 90-ті на своїй рідній Полтавщині та змушу кожного відповісти перед законом.

P.s. Уже за кілька днів на підприємстві відкриється та запрацює моя приймальня, де професійний юрист допомагатиме всім без виключення лубенчанам відстоювати своє право на гідне життя.