МУЛЬТОСОБИСТОСТІ ПО-МИКОЛАЇВСЬКИ (ч.1)

12 вересня 2017
МУЛЬТОСОБИСТОСТІ ПО-МИКОЛАЇВСЬКИ (ч.1)

Після гучного корупційного скандалу, який в черговий раз «прославив» наше місто на всю країну, голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко публічно закликав мера Миколаєва Олександра Сенкевич подати у відставку і розпустити міськраду.

 

Нагадаю, що 5 вересня народний депутата України Артем Іллюк Напомню, что 05.09.2017г. народный депутат Украины Артем Ильюк зареєстрував у Верховній Раді законопроект "Про дострокове припинення повноважень Миколаївської міської ради і призначення позачергових виборів ради".

Уже 6 вересня нардеп Сергій Каплін зареєстрував у Парламенті проект постанови "Про призначення позачергових виборів депутатів Миколаївської міської ради і Миколаївського міського голови".

Сьогодні багато хто намагається підвести підсумки дворічної діяльності Олександра Сенкевича на посаді Миколаївського міського голови, при цьому аналізуючи його провали, перемоги і не відбувся імпічмент, який міг кардинально змінити політичний розклад в місті. Давайте розглянемо декілька варіантів розвитку подальших подій.

Варіант, який підходив меру і був для нього найбільш прийнятним.

Більшість депутатів міськради на чолі з депутатами фракції "Оппоблок" оголошують меру імпічмент.

Нардепи від "Самопомочі" отримують так бракує для них інформаційний привід, заявляючи з усіх публічних та інформаційних майданчиків країни, про те, що мера від демократичних сил атакує реваншистський "Оппоблок" за підтримки чинної влади. Підносячи цю ситуацію, як політичний тиск на їхню партію і її лідера, можливого кандидата в Президенти України Андрія Садового.

В підсумку. Сенкевич - жертва політичних репресій. В крайньому випадку, він йде на мажоритарний округ, можливо, перемагає, і заходить на мажорній ноті до Верховної Ради. Частково зберігаючи своє добре ім'я і підтримку городян.

Такий варіант цілком влаштовує партію "Самопоміч" та її партійного лідера.

Сценарій сьогоднішнього дня.

Мер від "Самопомочі", володар двох корупційних протоколів, активно співпрацює з депутатами "Оппоблока" під чуйним керівництвом кримінального авторитета Михайла Титова. Тобто мер від демократичних сил фактично сприяв діяльності ОЗУ "Мультика".

При такому розкладі, Андрій Садовий та народні депутати від "Самопомочі" навряд чи будуть публічно заступатися за який загруз у корупції і договорняках мера, який набрав у злочинну змову з депутатами ворожої для них політсили.

Упевнений, що подібний варіант не влаштує "Самопоміч", але, абсолютно підходить Адміністрації Президента.

В підсумку. Репутація Сенкевича і партії "Самопоміч" підірвані. Чинний мер втрачає базовий електорат. На виході, ми отримуємо мера - корупціонера з сумнівним політичним майбутнім.

Шановні депутати від фракції "Самопоміч", а також, всі, хто себе зараховує до команди мера - у вас був історичний шанс для кардинальних змін в місті, але ви його бездарно змарнували. Мер від вашої політичний сили, якого більшість городян підтримало на виборах, виявився самозакоханим і марнославним недомером, нездатним навести порядок навіть у власній фракції, в якій відбувається розброд..

Але навіть після всіх феєричних провалів, ви не каєтеся, а продовжуйте нахабно і гордовито жартами, заговарівая проблему, намагаючись вести дискусію в стилі "сам дурень".

Давайте будемо до кінця об'єктивними - першим тему імпічменту мера підняв Депутат фракції "Самопоміч" Сергій Ісаков, що підтримував Сенкевича на виборах, а не Савченко, Луценко чи Каплін.

Після перемоги на виборах, всі були готові допомагати Олександру Сенкевичу, але він максимально від себе віддалив тих, хто йому говорив правду в очі, при цьому максимально наблизив всіх, хто готовий був до блиску шліфувати мерську корону і не сперечатися із супер-мером.

Хотів би у вас поцікавитися.

Ви вважаєте, мер не знав про те, що повним ходом йде дерибан землі і комунальної власності? Знав, і навіть частково в ньому брав участь.

Давайте згадаємо недавній питання про виділення в Корабельному районі приватній фірмі 20 га землі для розміщення сонячної електростанції, який був вкинутий до порядку денного з голосу при мовчазному участі і сприянні мера Сенкевича. Хоча мер прекрасно знав, що це тема Ігоря Дятлова.

Може мер не знав, що Палько-Копійка-Титов "приватизували" Департамент ЖКГ, налагодивши схеми розкрадаючи бюджетних грошей? Може не Сенкевич призначив начальником департаменту ЖКГ Андрія Палько, а після, протягом двох років наполегливо закривав очі на те, що коїться в ньому беззаконня? Або Сенкевич не здогадувався, що депутат його фракції Олександр Рєпін, з часом став повноцінним членом їх корупційної шайки? При цьому, очолюючи депутатську комісію з житлово-комунального господарства Рєпін регулярно задовольняє «хотілки» Копійки і Ко.

Думаєте мер не знав про масштабні корупційні схеми в системі освіти, які курує начальниця міськосвіти Анна Деркач? Звісно, знав! і при цьому уперто і самовідданно її захищав.

Навіть Ганна Іллівна ходила на консультації до Михайла Титову. Можливо в цьому, секрет її непотоплюваності?

Ви вважайте, мер був не в курсі того, що "Наум" і "Мультик" є представниками злочинного світу? Ви думайте, Сенкевич був недостатньо обізнаний? Все набагато простіше - він просто досить боязкий, для того, щоб називати речі своїми іменами.

Ви хочете сказати, що Сенкевич ніколи не зустрічався з «кримінальними авторитетами» і не обговорював їх "хотілки"? Зустрічався і обговорював. Можу йому нагадати, якщо у нього пам'ять відбило - одна з його зустрічей з "Мультіком" проходила в підвалі Миколаївського міськвиконкому.

Може бути, він не знав, що місце під заправку, за яку він просив проголосувати депутатів своєї фракції, належать "дивиться" Ігорю Науменко ("Наум")? Звичайно, знав, але просив їх допомогти хорошій і потрібній людині.

Також, мер встиг показово поганяти в м'яча з «Наумом» під час благодійного турніру по міні-футболу.

Все це відбувалося в той час, коли ми відкрито боролися зі смотрящим "Наумом», виявляючи корупційні схеми, завдяки яким він розкрадав гроші і майно державних підприємств. 

https://news.pn/ru/incidents/168278https://news.pn/ru/criminal/176667.

В результаті чого від рук криміналітету постраждала моя сім'я.

Думаєте, мер не знав, що руками свого "кишенькового" директора КП "Миколаївська ритуальна служба" Михайла Трофанюка, нардеп Олександр Жолобецький і кримінальний авторитет Михайло Титов монополізували сферу ритуального бізнесу? Відмінно знав, але не зміг відмовити авторитетним людям.

 

Може він не знав, що депутат його фракції будує собі ринок, в який інвестували гроші Алік Пелипас ​​і Михайло Титов? Природно знав, але надійшов за принципом «друзям - все, ворогам - закон».

 

Думаєте, Сенкевич був не в курсі того, що його "міцний" соратник В'ячеслав Апанасенко через своїх ставлеників в КП «Комбінат дитячого харчування» і КП "Центр захисту тварин", успішно розкрадає бюджетні гроші? Ці підприємства протягом двох років переслідують іміджеві та корупційні скандали.

Можна ще довго продовжувати список провалів мера, але, я впевнений, що силовики в найближчим часом дадуть відповіді на всі ці питання і поставлять в цій історії всі крапки над «і».

Зауважу, що час свого приїзду до Миколаєва, Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про те, що мер Миколаєва спілкувався з Михайлом Тітовим через посередника..

Примітно, що на початку своєї мерської каденції, Олександр Сенкевич приходив до силовиків і слізно просив розібратися з "Мультіком", який заважає йому повноцінно розвивати місто. Але, через деякий час, Сенкевич різко змінив риторику щодо Михайла Титова - мер почав публічно підігравати «мультики» і «Наум» стверджуючи, що вони зовсім не кримінальні авторитети, придумавши їм своє визначення - бізнесмени з сумнівним минулим.

А вже після затримання Михайла Титова, Сенкевич заявив, що ні на нього, ані на фракцію Самопоміч "Мультик" не впливав.

Як мав вчинити в такій ситуації народний мер? Офіційно звернутися в правоохоронні органи, заручатися їхньою підтримкою і оголошувати масштабну війну корупціонерам. Вийти до своїх виборців і попросити їх підтримки, впевнений його б підтримав весь місто.

Ви можете згадати, щоб Олександр Сенкевич хоча б раз зібрав силовиків на спільну нараду? Або зажадав від них звіту на сесії? Або ініціював звернення до Міністра внутрішніх справ або Генпрокурору? Або особисто поїхав на прийом до Арсену Авакову або Юрія Луценка з вимогою навести порядок в місті і захистити городян від організованої злочинності? Ні, він нічого не зробив– можливо його влаштовував такий стан речей.

Що зробив Сенкевич? Злився з системою і почав грати за її правилами. Мабуть шкурні інтереси опинилися вище національних.

Олександр Сенкевич свідомо зрадив і розчарував більшу частину своїх виборців. І як би зараз не тужився мер і його захисники в Фейсбук, вони вже не вирівняють ситуацію. Адже розчарування в них, у людей вже межує з ненавистю.

На останню сесію Миколаївської міської ради на захист бездомних собак вийшло більше людей, ніж в підтримку Олександра Сенкевича. І цей факт повинен насторожити мера.

Можемо згадати, як мер, відразу після перемоги на виборах, «розпиляв» торт у вигляді будівлі Миколаївської міськради, роздам по шматочку своїм соратникам.

Ця дія виявилося для Олександра Федоровича знаковим - можливо, він подумав, що якщо кожному дати по шматочку, задовольнивши апетити своїх соратників і опонентів, то можна буде спокійно пережити все бурі і негаразди, і за підсумком - вийти сухим з води.