КОРОЛЬ ПОМЕР! НЕХАЙ ЖИВЕ КОРОЛЬ?

12 вересня 2017
КОРОЛЬ ПОМЕР! НЕХАЙ ЖИВЕ КОРОЛЬ?

Два ключових представника миколаївського криміналітету - Михайло Титов «Мультик» і Ігор Науменко «Наум», можливо тимчасово, а може і назавжди зійшли з дистанції.

Ми неодноразово піднімали цю проблему на місцевому та всеукраїнському рівні.

17.06.2016 р. під час свого виступу на брифінгу у Верховній Раді України, я закликав Генпрокурора та начальника СБУ розслідувати діяльність кримінального авторитета Михайла Титова, який перетворив наше місто в розсадник злочинності.

23.02.2017 р. виступаючи на брифінгу в ВРУ, я звернувся до перших осіб нашої країни з вимогою взяти під особистий контроль розслідування злочинів банди миколаївського «смотрящего» Ігоря Науменко, а також, очистити ПАТ «Укрзалізниця» від кримінальних авторитетів, корупційних схем і сімейних кланів. 

01.07.2017 р. під час свого візиту до Миколаєва, Генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв, що незабаром слово «мультик» буде асоціюватися в місті і області тільки з мультфільмами, а не з ОЗУ і трупами.

29.08.2017 р. співробітники Генпрокуратури і відділу «К» Служби безпеки України затримали ватажка злочинного угруповання Михайла Титова.

 

226b56799413bceb4a775e65bb1d46d2.i900x597x580.jpeg

Але, ми знаємо, що святе місце порожнім не буває. І в цій ситуації має місце бути кілька варіантів розвитку подій.

1. Місце "Мультика" і "Наума" займе новий куратор від кримінального світу - зі своїми правилами, законами і амбіціями. Розпочнеться кривавий переділ сфер впливу.

2. Цю нішу займуть силовики. По крайней мере, сьогодні у них є історичний шанс - взяти раз і назавжди ситуацію в регіоні під свій контроль. Перетворивши наш регіон, з розсадника корупції і злочинності - на територію законності і верховенства права!

Хочу засмутити тих, хто намагається спекулювати на цій темі: масові обшуку і затримання - це дійсно результат планомірної роботи силовиків, а не переділи сфер впливу, тиск на опозицію, захист Сенкевича перед імпічментом і т.д.

Політична істерика депутатів фракції "Опозиційний блок" в Миколаївській міській раді цілком з'ясовна.

312538.jpg

 

Ігор Дятлов, для того, щоб відвести від себе удар, втягнув у свій особистий конфлікт всю фракцію "Оппоблок". Тепер кожен окремо депутат його фракції повинен нести відповідальність за те, що Дятлов протягом останніх десяти років, з окремою групою людей грабував Миколаївський регіон. В кінці 2015 р., В одній зі своїх публікацій, я докладно описав перспективи і наслідки правління команди Дятлова - Титова для нашого міста.

При цьому мер Миколаєва від партії «Самопоміч» Олександр Сенкевич завів службовий роман з лідером «Опозиційного блоку» Ігорем Дятлова, і відразу ж кинувся з ним на всі заставки. Згодом, до їх дуету технічно приєднався кримінальний авторитет Михайло Титов.

Одного разу, миколаївський мер прокоментував свої зустрічі з місцевими «кримінальними авторитетами» - Михайлом Титовим «Мультіком» і Ігорем Науменко «Наумом», назвавши їх бізнесменами з сумнівним минулим.

Затримання Михайла Титова і членів його ОПГ, Сенкевич також прокоментував в звичному для себе стилі - я не я, і хата не моя. 

Мер з сумнівним майбутнім, висловився так не тому що недостатньо обізнаний, а тому що досить боязкий, для того щоб називати речі своїми іменами.

Миколаїв стрясає один корупційний скандал за іншим. Депутатський корпус загруз в корупції і договорняках. Слабовільного мера посадили на політичний шпагат, перетворивши його в «хлопчика на побігеньках». «Опозиційний блок» і «Самопоміч» злилися воєдино.

Не думаю, що в такому режимі міська влада надовго збереже свою легітимність. Якщо найближчим часом політична ситуація не стабілізується - місту не уникнути позачергових виборів Миколаївського міського голови та перевиборів до міської ради.

Багаторічний корупційний гнійник прорвав. Йде чистка. І це радує.

Єдине, що в цій історії вселяє надію - це дії силовиків.

Вони, миколаївцям продемонстрували головне - не всіх можна купити.

І це багатьох надихнуло!