ЗНІМІТЬ КОРОНУ З МЕРА

25 липня 2017
ЗНІМІТЬ КОРОНУ З МЕРА

Давно спостерігаю за тим, як команда і шанувальники мера Олександра Сенкевича намагаються при будь-якому розкладі відвести від нього удар, при цьому, навіть не соромлячись називати чорне - білим

Я їх в цьому не звинувачую - вони члени його команди, і просто роблять свою роботу.

Хочу звернутися до вас, що входять в «команду» мера: Ви часто берете на себе весь негатив за мерські провали і ляпи, замість нього вислухуєте масу образ, докорів і нарікань.

У мене до вас велике прохання - після, закривайте Сенкевича в кабінеті і забивайте його потиличниками, бийте безжально, так, щоб аж за вухами тріщало. Тріпати його за душу, змушуйте працювати, а не нити в Фейсбук. Женіть його на вулицю до людей. Спускайте з небес на землю, а якщо відмовляється спускатися - збивайте палицею. Проводьте подібні процедури щодня, поки він не налагодить зв'язок з реальністю.

Припиніть йому шліфувати корону, сюсюкаючи і доглядаючи за ним, як за скривдженої жінкою, боячись похитнути його самолюбство.

Інакше, Сенкевич так ніколи і не стане мером, а залишиться скривдженим, закомплексованим хлопчиком, і буде весь свій мерський термін бігати і ховатися за чужими спинами, перекладаючи свої проблеми з хворої голови на здорову.

Сенкевич свідомо зрадив і розчарував більшу частину своїх виборців. За неповні два роки, він перетворився в порожнє місце, його більше ніхто не сприймає всерйоз.

Упевнений, що навіть у разі імпічменту, люди за нього не вийдуть на площу, їх вже верне від його нахабною фізіономії.

НеВже ви досі не помітили за настроєм городян, що місту потрібен господар.

Покійний Володимир Чайка перестав працювати в той момент, коли зрозумів, що для того, щоб перемагати на виборах, потрібно просто заціловувати пенсіонерів, співати, танцювати і пити з виборцями у дворах.

Але, незважаючи ні на що, Володимире Дмитровичу вмів тримати удар - він не ховався від городян, не боявся визнавати помилки, приймати рішення і брати відповідальність на себе.

На жаль, багатьом виборцям для того, щоб захоплюватися мером Сенкевичем, вистачає просто мерської посмішки, рукостискання і спільної фотографії. Результати його роботи їх особливо не цікавлять. Головне? побільше позитиву, посмішок і лайків в фейсбуці.

При цьому, Сенкевич успішно увійшов в образ позитивного і безтурботного хлопчика, вже давно втратив зв'язок з реальністю.

І, нагадайте будь ласка Олександру Федоровичу, що він не мер Фейсбук - він мер міста Миколаєва. Він не мер своїх друзів і інтернет-передплатників - він мер всіх без винятку городян.

Зробіть хоча б ви з нього справжнього мера, на жаль, нас він так і не почув. Інакше, через час, ви будете самі його жорстко і ненависно штовхати, але буде вже пізно.