Sergei Kaplin

Лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

Мені 37 років. Із них половину – я в громадській і політичній діяльності. І повірте, ніколи не протирав штанів ні у відомствах, ні у Верховній Раді. Ніколи не йшов на підкуп і зраду, якими нашпигований український політикум. По-перше, тому, що за гороскопом я – Стрілець, народився 15 грудня 1979 року. По-друге, моє рідне село у Глобинському районі називається Опришки. Сама назва малої батьківщини спонукає до боротьби і неспокою.

Мої батьки – прості селяни. Батько – Микола Миколайович – був ліквідатором аварії на ЧАЕС, після чого захворів на рак і помер. Перед його смертю я заприсягнувся захищати простих людей, яких в Україні десятки мільйонів. Мати – Ольга Миколаївна – в 42 роки залишилася вдовою. Була бригадиром рільничої бригади. Вона ніколи не скаржилася на важку долю. Все життя працювала і стійко переживала труднощі. У матері я вчився мужності. 

Після закінчення школи відразу вступив до вузу. Це був час, коли кучмівський режим призвів до розпаду вітчизняної економіки. На багатьох підприємствах перестали виплачувати зарплату. Сотні тисяч людей залишалися без роботи. Треба було діяти. Ще навчаючись, я заснував ВГО «Українська ліга молодих підприємців», яке очолював до 2013 року. Мені це вдалося зробити завдяки допомозі моїх старших товаришів, які підтримували таких молодих ентузіастів, як я.

Коли мої ровесники пропадали в нічних клубах, я працював і вчився. Після перемоги на міжнародній економічній олімпіаді вступив до Київського інституту інвестиційного менеджменту. У 19 років уже був радником Голови Державного комітету України з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики, помічником народного депутата України, помічником депутата Київради, членом правління УСПП.

Весь цей час протистояв руйнації у сфері економіки, бо добре розумів, що без економіки – не буде благополуччя в державі. Але більшість чиновників давно була запрограмована лише на власне збагачення. Тому й переходили наші заводи та фабрики до рук олігархів. Так звана владна еліта багато років зраджувала інтереси України. І те, що маємо сьогодні, – на совісті всіх попередніх президентів незалежної держави.

Мені виповнився тільки 21 рік, коли я став виконавчим директором Кременчуцького шкірно-лимарного комбінату. Це був мій перший великий досвід у відстоюванні підприємства, що знаходилося на той час у банкрутстві. Ми боролися за нього й перемогли. Вивели з кризи, і комбінат донині працює стабільно.

Я ніколи не ховався по закутках від буремних подій, що відбувалися в Україні. З піднесенням зустрів Помаранчеву революцію 2004 – 2005 років. Під час подій на Майдані очолював Молодіжний страйковий комітет України. Вже тоді розумів, що кучмівсько- янучарську гідру потрібно додавити. А цього не було зроблено, за що тепер держава й платить таку велику ціну.

2006 – 2011 роки були для мене особливо плідними. Я заснував і очолив ВГО «Союз вкладників», був помічником голови парламентського комітету з питань промислової політики, радником голови Державного комітету з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики, президентом корпорації «Екологічні ресурси». Заснував і очолив Інститут проблем води та енергозбереження.

Перебуваючи у владних колах, я тільки пересвідчився, що корупція, як іржа, проїдає наше суспільство. Вона в’їлася занадто глибоко! Чиновників не цікавлять проблеми простих людей. Вони не здатні бачити далі власної кишені.

Політична кар'єра Сергія Капліна

У 2010 році я був одним із ініціаторів Податкового майдану в Полтаві та по всій Україні. Влада навчила того, що з нею потрібно боротися. Інакше життя не буде! Через рік я створив ВГО «Рух простих людей», щоб знайти однодумців і об’єднати всіх, кому небайдуже майбутнє держави. Заснував також газету «Іскра простих людей». Написав сотні статей у різні всеукраїнські видання, брав участь у десятках програм на радіо й телебаченні. Я відкривав людям очі на те, що відбувається в країні.

І в мене повірили: через рік я переміг у своєму окрузі під час парламентських виборів і став народним депутатом України. Я ніколи не сачкував у Верховній Раді, як більшість депутатів. Бо прийшов туди захищати інтереси простих людей, відпрацьовувати надану мені довіру.

За дві каденції у Верховній Раді мною подано майже 100 законопроектів, виголошено більше 200 виступів з місця і 60 – з трибуни, зроблено більше 60 депутатських запитів і 12000 звернень у вищі та місцеві інстанції. Це результат роботи, який визнано одним із кращих за всю історію українського парламенту.

Я став Повноважним представником профспілок у Верховній Раді і захищаю інтереси 7 мільйонів спілчан. Очолюю між фракційну депутатське об’єднання «За профспілки»

Так, мені часом закидають, що ходжу багато пішки. Я єдиний із депутатів, хто брав участь у Врадіївській ході. Ходив із Полтави до Києва «по душу Януковича», щоб привернути увагу влади до проблем простих людей. І де зараз той душитель української демократії? Тепер збираюся «йти» по душу Яценюка та його мафії.

Я боровся, борюся й боротимусь! І якщо говорять, що один у полі не воїн, то я вирішив зібрати мільйони воїнів. Разом з українцями я створив «Партію простих людей». Ми пройшли тарифною ходою понад 300 км, потім організували тарифний майдан, яким змусили Яценюка залишити прем’єрське крісло. Ми перейменували свою Партію простих людей на Соціал-демократичну партію (СДП). Адже саме ідеологію соціал-демократії сповідуємо і нею керуємося.

Дещо в моїй біографії може здатися неправдивим? Мовляв, у 19 років уже був радником голови Держкому з питань підприємництва, а в 21 очолив комбінат? Я вчився, працював і досягав мети. Хлопець із села, в дешевому костюмі з випускного, я приїхав у столицю, щоб розпочати свій шлях. У моєму житті був і студентський гуртожиток, були сумки з консервацією, які тягав з дому, аби якось прожити в Києві... Не маючи грошей і протекції у владі, я зробив себе сам. І завжди вірив, що немає нічого неможливого. Так само й наша Україна, яка переживає непрості часи, досягне омріяного благополуччя. Є мета – буде перемога!

Запевняю вас, дорогі мої виборці: я не дам спокійно жити жодним покидькам, які намагаються поставити на коліна і знищити мою державу, мій народ. Я тормошитиму їхню порослу мохом совість, питиму їхню кров доти, поки в моїй державі з’явиться влада, за яку не соромно.

Я залишаюся з вами людьми. І разом ми все одно переможемо! 

СЛАВА УКРАЇНІ! 

Ваш Сергій КАПЛІН 

Олександр Сугоняко

Голова Соціал-демократичної партії (СДП)

 

Валерій Прядко

Голова Полтавської обласної парторганізації Соціал-демократичної партії (СДП)

Член політради СДП

Олександр Шамота

Голова Полтавської міської парторганізації Соціал-демократичної партії (СДП)

Член політради СДП

Член Політради Соціал-демократичної партії (СДП)

Віталій Логінов

Член політради Соціал-демократичної партії (СДП)

Тетяна Коцюк

Член політради Соціал-демократичної партії (СДП)

Сорочинська Інна

Членполітради Соціал-демократичної партії (СДП)

Антон Котвіцький

Член політради Соціал-демократичної партії (СДП)

Олександр Липко

Член політради Соціал-демократичної партії (СДП)

Володимир Гордієнко

Член політради Соціал-демократичної партії (СДП)